Traktory bazar - inzerce


 

Traktor ČZ

Traktor: nabízím
Město: Šaratice
Malotraktor domácí výroby s motorem ČZ 175,čtyř stupňovou převodovkou a spátečkou ze staré škody octavie.Kapalinové brzdy,elektrické startování.
Cena: 5000 Kč
Kontakt:
Kropáček
Telefon: 774511204
Odeslat email
Traktor ČZ
Traktor ČZ

Inzerce malotraktorů bazar malotraktory.cz | Ke každého inzerátu můžete přidat obsáhlý popis, několik fotek, zařadit do příslušné tématické rubriky. Prosím nezveřejňujte reklamní inzeráty, které nesouvisí se zaměřením našeho webu, budou smazány. Při zadávání inzerátu se prosím registrujte, je to snadné a umožní Vám to do budoucna úpravu a mazání inzerátů - nahoře "menu" a "mé inzeráty".

Na našich webových stránkách se zobrazují reklamy poskytované reklamními společnostmi třetí strany. Tyto společnosti mohou používat údaje (nikoli však jméno, adresu, e-mailovou adresu a telefonní číslo) o vašich návštěvách těchto i jiných webových stránek k poskytování reklam na zboží a služby, které vás zajímají. Chcete-li se o těchto postupech dozvědět více a chcete-li vědět, jak můžete těmto společnostem zabránit ve využívání uvedených údajů, klikněte sem

provozovatel : COTOPAXI CZ, s.r.o. U Nádraží 1204/2A, Havířov-Šumbark, 73601, IČ:25859714, DIČ : CZ25859714, vedená u rejstříkového soudu v Ostravě č.C226, kontakt viz níže.

Inzerce zde - Možno umístit reklamní banner či jinou formu reklamy, pište prosím na email : sexshop2(zavináč)seznam(tečka)cz.ZenArt.cz 2014 ∼ Pronájem webů a eshopů